Drodzy Rodzice,
serdecznie zapraszamy na warsztaty „JAK TO UGRYŹĆ – przygoda niejadka” . 💚

Wybiórczość żywieniowa to wyzwanie, które pojawia się w wielu rodzinach. Trudności te mogą mieć różne przyczyny, od sensorycznych po psychologiczne, dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio dobrać działania terapeutyczne do pracy z wybiórczością, by poprawić relację dziecka z jedzeniem. Kluczowe jest, aby wspierać dziecko w tym procesie, nie wywierając na nim presji, lecz stwarzać przestrzeń do oswajania się z nowymi smakami i konsystencjami w sposób przyjemny i naturalny.

W czasie warsztatów będziecie mieli okazję porozmawiać ze specjalistami oraz razem z dzieckiem w bezpiecznym środowisku poprzez zabawę pobudzać zmysł węchu, dotyku oraz dla tych, którzy będą gotowi- smaku.
Będą z nami:
-dietetyk
-pedagog-terapeuta
-logopeda.

Warsztaty poprowadzi: Kamila Janaszek-Hańska, logopeda, terapeuta metody ESDM, trener TUS.

Informacje organizacyjne:
📅26 kwietnia (sobota)
⏰w godzinach 9.00 – 15.00
📌ul. Świerkowa 14, 05-555 Pawłowice

Zapisy: pod nr telefonu 502 443 868 lub przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/BTnVVruvxGmmsRQh9

Koszt: 490 zł

Do zobaczenia!🍀

Wydarzenie na facebooku

prowadzący

Zofia Białek

organizatorka

Pedagog specjalny, terapeuta, specjalista zarządzania oświatą, specjalista pomocy psychologicznej i socjoterapii, trener NVC, od 15 lat  prowadząca sieć niepublicznych przedszkoli integracyjnych i specjalnych w Warszawie, wcześniej pracowała jako pedagog szkolny, wiceprezes Fundacji Bliżej – zajmującej się wsparciem rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością.

Kamila Janaszek-Hańska

Współprowadząca

Logopeda, certyfikowany terapeuta metody ESDM (metody wczesnej interwencji terapeutycznej dla dzieci w spektrum autyzmu), trener TUS, pracuje także jako instruktor teatralny, oraz animator kultury. Jej terapeutyczną pasją jest w szczególności praca z dziećmi w spektrum autyzmu oraz z AAC (komunikacja alternatywna i wspomagająca). Oprócz zajęć indywidulanych prowadzi zajęcia grupowe, które wspierają całościowo rozwój dziecka np. logorytmikę, trening umiejętności społecznych czy warsztaty artystyczne. Prowadzi także zajęcia wspierające terapię wybiórczości pokarmowej czy neofobii żywieniowej, takie jak treningi węchowe, smakowe, zajęcia z elementami plastyki sensorycznej czy gotowania. Prowadzi również spotkania, szkolenia i konsultacje dla rodziców w zakresie logopedii, ale także rozwoju dzieci w spektrum autyzmu.

Przejdź do treści